HOKEYCİLER KUPAYA DOYMUYOR

2017-2018 sezonu kadınlar 1. Lig müsabakalarında şampiyon olan bayan hokey takımımız ilimizi gelecek sezon Süper Lig’de temsil edecek.

14 KASIM 2017 / ABDULMUTTALİP ÖZAYDIN
HABERİNFOTOĞRAFLARI

2017-2018 sezonu kadınlar 1. Lig müsabakalarında şampiyon olan bayan hokey takımımız ilimizi gelecek sezon Süper Lig’de temsil edecek.

2013 yılında kurduğumuz takımımız bu zamana kadar U12- U14- U16- U18 ve son olarak da 1. Lig de şampiyonluk yaşadı. Aynı zamanda ilimizi okul sporlarında da Gençler ve Yıldızlar kategorilerinde de temsil eden takımımız 2013 yılından beri Türkiye dereceleri yaparak bir çok başarıya imza attılar.

Turnuva sonucunda sporcularımız Merve Sultan Arslan en iyi oyuncu , Melek Akdeniz en iyi kaleci ve Ece Şahiner gol kraliçesi olarak bizleri birkez daha mutlu etti.

Antrenör Z. Efe Bozkurt yaptığı açıklamada; bu başarımızın arkasında bizlerden desteğini esirgemeyen İl Müdürümüz Yasin Özdemir’e Şube Müdürlerimize, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü personellerine ve bizleri güvenerek çocuklarını spora gönderen vefakar velilerimize teşekkür ederim dedi.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Yasin Özdemir makamında sporcuları kabul ederek; Kırıkkale’nin Süper Ligdeki tek temsilci takımı olarak bizleri mutlu ettiler. Artık Hokey deyince aklımıza Kırıkkale’de geliyor. Başta antrenörümüz olmak üzere bütün sporcularımızı tebrik ederim dedi.