ÖZEL SPORCULAR MASA TENİSİ

Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu Yavuz Kocaömer Masa Tenisi Bölge Şampiyonası Sona Erdi. 17 – 21 Ocak 2018 tarihleri arasında yapılan şampiyonada Kırıkkale Mehmet Işıtan Özel Sporcular Spor Kulübü sporcusu Zehra Nur Ünal ikinci bölgede bölge şampiyonu olarak büyük bir başarıya imza attı.

24 OCAK 2018 / ABDULMUTTALİP ÖZAYDIN
HABERİNFOTOĞRAFLARI

Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu Yavuz Kocaömer Masa Tenisi Bölge Şampiyonası Sona Erdi. 17 – 21 Ocak 2018  tarihleri arasında yapılan şampiyonada Kırıkkale Mehmet Işıtan Özel Sporcular Spor Kulübü sporcusu Zehra Nur Ünal ikinci bölgede bölge şampiyonu olarak büyük bir başarıya imza attı.

02 - 04 Şubat tarihleri arasında Antalya’da düzenlenecek olan Türkiye Şampiyonasına gitmeye hak kazanan sporcumuz Zehra Nur Ünal ile Kırıkkale Mehmet Işıtan Özel Sporcular Spor Kulübü Başkanı Sami Yanık ve yönetim kurulu üyeleri Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürümüz Yasin Özdemir’i makamında ziyaret etti.

İl Müdürü Yasin Özdemir spocumuz ve okul idaresini başarılarından dolayı kutladı. Bu başarının örnek olmasını dileyen Özdemir Antalya’da düzenlenecek Türkiye şampiyonasında da başarılı sonuçlar beklediğini kaydetti.