SAYIN VALİMİZ YUNUS SEZER İL MÜDÜRLÜĞÜMÜ ZİYARET ETTİ

Kurum ziyaretlerine devam eden Kırıkkale Valisi Yunus SEZER İl Müdürlüğümüzü ziyaret etti. Hizmet binası önünde Vali Yardımcısı Şahin ARSAl, İl Müdürü Yasin ÖZDEMİR ve birim müdürlerince karşılandı.

5 ARALIK 2018
HABERİNFOTOĞRAFLARI

Kurum ziyaretlerine devam eden Kırıkkale Valisi Yunus SEZER İl Müdürlüğümüzü ziyaret etti. Hizmet binası önünde Vali Yardımcısı Şahin ARSAl, İl Müdürü Yasin ÖZDEMİR  ve birim müdürlerince karşılandı.

                İl müdürlüğü tarafından verilen hizmetler, yürütülen faaliyetler, yatırım programları ve planlanan projeler hakkında İl Müdürü Yasin ÖZDEMİR’ den brifing alan SEZER, özellikle il genelinde yaygın olan spor branşları, ulusal ve uluslar arası müsabakalarda derece alan sporcular, lisanslı sporcu sayısı, gençlik merkezine üye öğrenci sayısı ve faaliyet sayıları hakkında bilgi aldı. İl Müdürlüğünün özellikle madde bağımlısı gençler, sokakta çalışan çocuklar ve dezavantajlı gruplara yönelik faaliyetlerini dikkatle dinledi.

Kurum personelini de ziyaret edip çalışmalarında başarılar dileyen SEZER spor salonu, gençlik merkezi, yüzme havuzu ve fitness salonunda incelemelerde bulunduktan sonra tesislerden ayrıldı.