İL MÜDÜRLÜĞÜNDE BAYRAMLAŞMA

28 Haziran 2017 tarihinde Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Rifat Ünlünün makamında gerçekleştirilen bayramlaşma törenine, Gençlik Merkezi Müdürü Sezai Arslan, Şube Müdürü Adnan Vural, Şube Müdürü İsmail Güngör, Şube Müdürü Mehmet Erkol ve kurum personeli katıldı.

28 HAZİRAN 2017 / ABDULMUTTALİP ÖZAYDIN
HABERİNFOTOĞRAFLARI

28 Haziran 2017 tarihinde Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Rifat Ünlünün makamında gerçekleştirilen bayramlaşma törenine, Gençlik Merkezi Müdürü Sezai Arslan, Şube Müdürü Adnan Vural, Şube Müdürü İsmail Güngör, Şube Müdürü Mehmet Erkol  ve kurum personeli katıldı.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Rifat Ünlü; Bayramlar, yaşama ve insana dair güzelliklerin sıcak duygularla paylaşıldığı, insanların barışarak dargınlıklarını unuttuğu, kültür ve inanç değerlerinin güç kazandığı özel ve anlamlı günlerdir. Bu anlamlı günleri toplum olarak hep birlikte kucaklayacağız. Birlik beraberlik duygusunu pekiştireceğiz. Birliğimizi bütünlüğümüzü bozmak isteyen mihraklara karşı tıpkı 15 Temmuzdaki gibi mücadele edeceğiz. Biz Müslümanlar olarak artık bir olmalıyız beraber olmalıyız. Hazreti Ali’nin demiş olduğu gibi günahsız geçen her gün bizim için bayram gibidir. Bu duygu ve düşüncelerle tüm İslam Aleminin ve personelimin Ramazan Bayramı’nı tebrik ediyor, ibadetlerimizin kabul olmasını Cenabı Allahtan niyaz ediyorum ve nice bayramlarda birlikte olma dileklerimi sunuyorum” dedi.