9-27 Ocak tarihli 2022 yılının Ordu ilimizde düzenlenen Türkiye Kickboks Şampiyonasında derece yapan sporcularımız Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Aziz Sinan Alp'i ziyaret ettiler. 

Polisgücü Antrenörü Adem Ayten'inde hazır bulunduğu ziyarette İl Müdürü Aziz Sinan Alp şampiyon sporcuları üstün başarılarından dolayı kutladı. Şampiyona da Kırıkkale ekibimiz 6 Türkiye Şampiyonu, 4 Türkiye 2.si ve 4 Türkiye 3.lüğü kazandılar.

Bu başarının örnek olduğunu vurgulayan İl Müdürü Aziz Sinan Alp "Her birinizle Kırıkkale olarak gurur duyuyoruz. Ordu da ilimizi en güzel şekilde temsil ettiniz. Sizlerle birlikte bu başarı da pay sahibi olan Adem Ayten hocamı da kutluyorum. Kırıkkale PolisGücü Lider Spor Kulübüne de tebriklerimi sunuyorum' dedi.

Antrenör Adem Ayten ve şampiyon sporcular da İl Müdürü Aziz Sinan Alp'e kıırm olarak verdikleri destek için teşekkür ettiler. İl Müdürlüğü toplantı salonunda gerçekleşen kabul sonrası şampiyon sporcular ile Gençlik ve Spor İl Müdürü Aziz Sinan Alp hatıra fotoğrafı çekindiler. 

Büyük Erkekler ve Bayanlar Kategorisi
Mustafa AYTEN 89kg Türkiye 1.si
Burak  AYTEN.   84kg Türkiye 2.si 
Umut TEKÖZ      69kg Türkiye 2.si 
Furkan YENİGÜN 84kg Türkiye 3.sü 
Mevlüdiye AKTAŞ 70kg Türkiye 3.sü 

Genç Erkek ve Bayanlar Kategorisi
Mehmet Akif İPEK 79kg Türkiye 1.si
Kürşat Ali TOPAL +94kg Türkiye 1.si
Mücahit Efe ŞAHİN 94kg Türkiye 1.si

Yıldız Erkekler ve Bayanlar Kategorisi
Tunahan AKSOY 47kg Türkiye 1.si
Yağmur Sıla ŞAHİN 42 kg Türkiye 1.si
Şeyma PEKSAK +65kg Türkiye 2.si
Ceylin SALBAŞ 65kg Türkiye 3.sü

Minik Erkek ve Bayanlar Kategorisi 
Alperen Sırrı ZENGİN 47kg Türkiye 2.si
Ceylin Tuana GÜLEÇ +47kg Türkiye 3.sü