10 KASIM ATATÜRK'Ü ANMA SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ TURNUVASI DÜZENLENDİ

  10.11.2019 tarihinde Olimpik Yüzme Havuzunda 10 Kasım Atatürk’ü Anma Programı kapsamında Satranç İl Birinciliği Turnuvası düzenlendi.

  Haberi Oku

  OKUL SPOR KULÜPLERİMİZE MALZEME YARDIMINDA BULUNULDU

  Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü 7.11.2019 tarihinde Şehit Ümit Çelik Çok Amaçlı Spor Salonunda, Okul Sporları Faaliyetlerinde katılan okul spor kulüplerimize malzeme yardımında bulundu.

  Haberi Oku

  KARAKUCAK GÜREŞ MÜSABAKALARI SONA ERDİ

  Kırıkkale'nin il oluşunun 30. yıl dönümü münasebetiyle bu yıl birincisi düzenlenen Yenilmez Pehlivan Ahilili Hüseyin Demirbilek Karakucak Güreşleri, 02.11.2019 tarihinde Büyük Şehir Parkında, Türkiye genelinden 200 sporcunun katılımıyla gerçekleşti.

  Haberi Oku

  AMATÖR SPOR HAFTASI SONA ERDİ

  Gençlik ve Spor Bakanlığının 2019 yılı faaliyet programında yer alan Amatör Spor Haftası 07- 13 Ekim 2019 tarihleri arasında Kırıkkale Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu tarafından organize edilerek çeşitli branşlarda sportif faaliyetler düzenlenerek kutlandı.

  Haberi Oku

  ŞAMPİYON MUHAFIZLAR

  Kırıkkale’nin il oluşunun 30. Yılı münasebetiyle Kırıkkale Valiliği, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu tarafından organize edilen ' 30. Yıl Valilik Kupası Futbol Turnuvası' nda heyecan Fikret Karabudak Stadında oynanan final maçı ile sona erdi.

  Haberi Oku

  AMATÖR SPOR HAFTASI AÇILIŞ TÖRENİ İLE BAŞLADI

  Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu tarafından 81 ilde 7 - 13 Ekim 2019 tarihleri arasında düzenlenecek Amatör Spor Haftası Gençlik ve Spor İl Müdürü İ.Haluk Karahan ve sporcuların Kırıkkale Valisi Yunus Sezer’i ziyareti ile başladı. Ziyarette haftanın anısına Vali Sezer’e sporcular tarafından çiçek takdim edildi.

  Haberi Oku

  YAZ GENÇLİK KAMPLARI SONA ERDİ

  Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından her yıl düzenlenen Yaz Gençlik Kampları, okulların açılmasıyla birlikte sona erdi.

  Haberi Oku

  SPOR ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ VE ALT BİRİMLERİNİN HİZMET BİNASI DEĞİŞTİ

  Gündoğdu Mh. Çullu Caddesinde hizmet veren Kırıkkale Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Şube Müdürlüğü ve alt birimleri 20.09.2019 tarihinden itibaren Yahşihan İlçesi Yenişehir Mahallesi Yurtkur Caddesinde bulunan Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünde hizmet verecektir. Tüm Halkımıza duyrulur.

  Haberi Oku

  KIRIKKALE İL BİRİNCİLİĞİ BİLARDO ŞAMPİYONASI SONA ERDİ

  Bilardo İl Temsilciliğinin 2019 faaliyet programında yer alan 3 Band Disiplinli İl Kontenjan Bilardo Şampiyonası 13 – 16 Eylül 2019 tarihleri arasında Arena71 Bilardo Salonunda yapıldı.

  Haberi Oku

  BOKSÖRLERİMİZDEN BİR DERECE DAHA

  Türkiye Boks Federasyonu’nun 2019 yılı faaliyet programında yer alan Alt Minikler Türkiye Şampiyonası Bilecik’te düzenlenen müsabakaların ardından sona erdi.

  Haberi Oku

  ESKRİMDE TÜRKİYE DERECESİ

  Veteranlar Türkiye Eskrim Şampiyonasında ilimiz adına yarışan sporcumuz Yasin Tarım Türkiye üçüncüsü olarak büyük bir başarıya imza attı.

  Haberi Oku

  İL SPOR MERKEZLERİNİN KAPANIŞI YAPILDI

  29 Haziran 29 Ağustos 2019 tarihleri arasında yapılan İl Spor Merkezlerinin kapanış töreni 17 Ağustos Spor Salonunda yapıldı

  Haberi Oku

  30. YIL VALİLİK KUPASI FUTBOL TURNUVASI BAŞLADI

  KIRIKKALE-(01.08.2019) Kırıkkale’nin il oluşunun 30. Yılı münasebetiyle düzenlenen “ Valilik Kupası Futbol Turnuvası “ Vali Yunus Sezer’in başlama vuruşu ile başladı.

  Haberi Oku

  SOFTBOL TAKIMIMIZ TÜRKİYE ŞAMPİYONU

  Türkiye Ragbi Federasyonunun 2018*2019 yılı faaliyet programında yer alan +16 Yaş (Büyük Bayanlar) Softbol Etaplı Liginin son etabı Samsun/Çarşambada sona erdi.

  Haberi Oku

  GENÇLİK HEM CAMİİ DE HEM DE SPOR DA

  Yaz tatillerinde gençlerimizin hem Kuran kurslarına gidip hem de spor yapmalarını sağlamak için yerelde yürüttüğümüz “Gençlik hem Camii de hem de Spor da” projesinin futbol turnuvası sona erdi.

  Haberi Oku

  15 TEMMUZ MİLLİ BİRLİK GÜNÜ KUTLANDI

  15 Temmuz darbe teşebbüsünün, milletin demokrasisine sahip çıkması şuurunun canlı tutulması amacı ile tüm ülkemizde olduğu gibi ilimizde de 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Anma etkinlikleri düzenlendi.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER