15 TEMMUZ SANCAK KOŞUSU YAPILDI

  Türkiye’nin 81 ilinde gerçekleştirilen “15 Temmuz Sancak Koşusu” İlimizde de büyük bir heyecanla gerçekleştirildi.

  Haberi Oku

  SPORCUMUZ AVRUPA YOLCUSU

  24 – 25 Nisan 2021 tarihlerinde 25 il ve 60 sporcu arasından 3000 metre engelli koşan sporcumuz Pelinsu Şahin 10.47.56’lık derecesi ile U20 Avrupa Atletizm Şampiyonası katılım barajını geçerek, 15-18 Temmuz tarihlerinde Estonya’nın Talin kentinde düzenlenecek olan U20 Avrupa Atletizm Şampiyonasında Ülkemizi temsil etmeye hak kazanmıştı.

  Haberi Oku

  SOFTBOL 16 YAŞ VE ÜZERİ ETAPLI LİGİ

  Türkiye Ragbi Federasyonu faaliyet programında yer alan Softbol 16 Yaş ve Üzeri Etaplı 1. Lig müsabakaları sona erdi

  Haberi Oku

  SPORCULARIMIZ TÜRKİYE ŞAMPİYONU

  Hokey Federasyonunun faaliyet takviminde yer alan 2020-2021 sezonu U16 Kızlar Türkiye Şampiyonası 28 Haziran – 1 Temmuz 2021 tarihleri arasında Osmaniye’de yapıldı.

  Haberi Oku

  GSB SPOR OKULLARI AÇILIYOR

  GSB Spor Okulları Açılıyor.

  Haberi Oku

  SPORCUMUZDAN 7 TÜRKİYE REKORU

  Bursada düzenlenen Yıldızlar Avrupa Halter Şampiyonası Seçmelerinde sporcularımız Kerem Kurnaz ve Hakan Şükrü Kurnaz Türkiye Şampiyonu oldu.

  Haberi Oku

  HALTERDE BÜYÜK BAŞARI

  Halter Federasyonu tarafından 14-19 Haziran tarihlerinde Bursa da düzenlenen U15 ve Yıldızlar Avrupa Halter Şampiyonası seçmelerinde sporcularımızdan büyük başarı.

  Haberi Oku

  SPORCUMUZ BALKAN ÜÇÜNCÜSÜ OLDU

  12-13 Haziran tarihlerinde 14 ülkenin katılımı ile İstanbul'da düzenlenen U20 Balkan Atletizm Şampiyonası'nda sporcumuz Pelinsu Şahin 3000 metre engelli koşuda Balkan üçüncüsü oldu.

  Haberi Oku

  SPORCUMUZ OLİMPİYAT YOLCUSU

  Türkiye İşitme Engelliler Spor Federasyonu tarafından düzenlenen İşitme Engelliler Türkiye Masa Tenisi Şampiyonası sona erdi.

  Haberi Oku

  AVRUPA ŞAMPİYONASI SEÇMELERİ SONA ERDİ

  04 – 07 Haziran tarihlerinde Türkiye Boks Federasyonu tarafından Kastamonu Kadı Dağı Kamp Eğitim Merkezinde düzenlenen Yıldız Erkekler Avrupa Şampiyonası seçmeleri sona erdi.

  Haberi Oku

  SPORCUMUZ TÜRKİYE ŞAMPİYONU

  Bursa’da düzenlenen U20 Türkiye Atletizm Şampiyonasında 3000 metre engelli koşuda Milli sporcumuz Pelinsu ŞAHİN Türkiye Şampiyonu oldu.

  Haberi Oku

  19 MAYIS GENÇLİK YÜRÜYÜŞÜ YAPILDI

  Gençlik Haftası ve 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri Yeşilvadi-Obaköy arası düzenlenen 19 Mayıs Gençlik Yürüyüşü ve Bisiklet Turu ile sona erdi.

  Haberi Oku

  GENÇLİK HAFTASI BAŞLADI

  Gençlerin; sosyal, kültürel, zihinsel, sportif ve sanatsal gelişimlerine katkıda bulunmak, kendilerini ifade edebilen bireylerin ortaya çıkmasına yardımcı olmak, milli ve manevi değerlere saygılı, görev ve sorumluluk bilinci gelişmiş ve toplumla bütünleşmiş sağlıklı nesiller yetiştirilmesini sağlamak amacıyla 15-21 Mayıs tarihleri arasında ‘Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’ ile ‘Gençlik Haftası’ olarak kutlanmaktadır.

  Haberi Oku

  SPORCUMUZ AVRUPA YOLCUSU

  Mersin’de 25 ilden 60 sporcunun katılımı ile düzenlenen Olimpik Deneme Müsabakaları sona erdi.

  Haberi Oku

  BİSİKLET TURU VE DOĞA YÜRÜYÜŞÜ YAPILDI

  Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünce düzenlenen bisiklet turuna çok sayıda öğrenci ve çeşitli spor dallarına ait sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri katıldı.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER