YAZ GENÇLİK KAMPLARI SONA ERDİ

  Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından her yıl düzenlenen Yaz Gençlik Kampları, okulların açılmasıyla birlikte sona erdi.

  Haberi Oku

  SPOR ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ VE ALT BİRİMLERİNİN HİZMET BİNASI DEĞİŞTİ

  Gündoğdu Mh. Çullu Caddesinde hizmet veren Kırıkkale Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Şube Müdürlüğü ve alt birimleri 20.09.2019 tarihinden itibaren Yahşihan İlçesi Yenişehir Mahallesi Yurtkur Caddesinde bulunan Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünde hizmet verecektir. Tüm Halkımıza duyrulur.

  Haberi Oku

  KIRIKKALE İL BİRİNCİLİĞİ BİLARDO ŞAMPİYONASI SONA ERDİ

  Bilardo İl Temsilciliğinin 2019 faaliyet programında yer alan 3 Band Disiplinli İl Kontenjan Bilardo Şampiyonası 13 – 16 Eylül 2019 tarihleri arasında Arena71 Bilardo Salonunda yapıldı.

  Haberi Oku

  BOKSÖRLERİMİZDEN BİR DERECE DAHA

  Türkiye Boks Federasyonu’nun 2019 yılı faaliyet programında yer alan Alt Minikler Türkiye Şampiyonası Bilecik’te düzenlenen müsabakaların ardından sona erdi.

  Haberi Oku

  ESKRİMDE TÜRKİYE DERECESİ

  Veteranlar Türkiye Eskrim Şampiyonasında ilimiz adına yarışan sporcumuz Yasin Tarım Türkiye üçüncüsü olarak büyük bir başarıya imza attı.

  Haberi Oku

  İL SPOR MERKEZLERİNİN KAPANIŞI YAPILDI

  29 Haziran 29 Ağustos 2019 tarihleri arasında yapılan İl Spor Merkezlerinin kapanış töreni 17 Ağustos Spor Salonunda yapıldı

  Haberi Oku

  30. YIL VALİLİK KUPASI FUTBOL TURNUVASI BAŞLADI

  KIRIKKALE-(01.08.2019) Kırıkkale’nin il oluşunun 30. Yılı münasebetiyle düzenlenen “ Valilik Kupası Futbol Turnuvası “ Vali Yunus Sezer’in başlama vuruşu ile başladı.

  Haberi Oku

  SOFTBOL TAKIMIMIZ TÜRKİYE ŞAMPİYONU

  Türkiye Ragbi Federasyonunun 2018*2019 yılı faaliyet programında yer alan +16 Yaş (Büyük Bayanlar) Softbol Etaplı Liginin son etabı Samsun/Çarşambada sona erdi.

  Haberi Oku

  GENÇLİK HEM CAMİİ DE HEM DE SPOR DA

  Yaz tatillerinde gençlerimizin hem Kuran kurslarına gidip hem de spor yapmalarını sağlamak için yerelde yürüttüğümüz “Gençlik hem Camii de hem de Spor da” projesinin futbol turnuvası sona erdi.

  Haberi Oku

  15 TEMMUZ MİLLİ BİRLİK GÜNÜ KUTLANDI

  15 Temmuz darbe teşebbüsünün, milletin demokrasisine sahip çıkması şuurunun canlı tutulması amacı ile tüm ülkemizde olduğu gibi ilimizde de 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Anma etkinlikleri düzenlendi.

  Haberi Oku

  İL SPOR MERKEZLERİNİN AÇILIŞI YAPILDI

  29 Haziran 29 Ağustos 2019 tarihleri arasında yapılan İl Spor Merkezlerinin açılışı 17 Ağustos Spor Salonunda yapıldı

  Haberi Oku

  14 YAŞ ALTI TÜRKİYE ORYANTİRİNG ŞAMPİYONASI

  Oryantiring Federasyonu 2019 yılı faaliyet programında yer alan İlimizde düzenlenen 14 Yaş Altı Türkiye Oryantiring Şampiyonası sona erdi. Harita yardımı ile yön bulmayı içeren, zamana karşı yapılan spor olan Oryantiring yarışmalarına, 25 ilden 60 takım olmak üzere toplamda 700 sporcu katıldı.

  Haberi Oku

  HAVUZ PROGRAMI

  17 EYLÜL 2019 TARİHİ İTİBARİ İLE GEÇERLİ OLACAK HAVUZ PROGRAMI

  Haberi Oku

  HOKEYDE TÜRKİYE ŞAMPİYONUYUZ

  25 – 28 Mayıs 2019 tarihleri arasında Osmaniye’de düzenlen U16 Kızlar ve Erkekler Hokey 5s 1. ve 2. Lig müsabakaları sona erdi.

  Haberi Oku

  MİNİKLER HENTBOL MÜSABAKALARI SONA ERDİ

  İlimizde ilk defa düzenlenen Okul Sporları Minik Kız Ve Minik Erkek Hentbol müsabakaları Yenimahalle Spor Salonunda gerçekleşti. Minik hentbolcuların müsabakaları birbirinden heyecanlı anlara sahne oldu.

  Haberi Oku

  YAZ SPOR OKULLARI AÇILIYOR

  Yaz ayının gelmesiyle birlikte yaz spor okullarına kayıtlarda başladı. 30 branşta yapılacak olan spor okullarına ilgi her geçen gün artıyor. Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından Cumhuriyet Meydanı başta olmak üzere belirli noktalarda kayıt standları oluşturuldu.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER