YILDIZ ERKEK VE KADINLAR TÜRKİYE BOKS ŞAMPİYONASI SONA ERDİ

  Kırıkkale Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünün ev sahipliği yaptığı Yıldız Erkekler ve Kadınlar Türkiye Ferdi Boks Şampiyonası tamamlandı.

  Haberi Oku

  TÜRKİYE BOKS ŞAMPİYONASI BAŞLADI

  24 Temmuz – 03 Ağustos 2022 tarihleri arasında 17 Ağustos Spor Salonu'nda geleceğin milli boksörlerinin altyapısını oluşturacak Yıldız Erkekler ve Kadınlar Türkiye Ferdi Boks Şampiyonası'nın açılış töreni başladı.

  Haberi Oku

  KESKİN İLÇESİ GSB OKULLARI BAŞLADI

  Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından her yıl 81 ilde düzenlenen GSB Spor Okulları ve GSB Engelsiz Spor Okulları Keskin İlçemizde başlıyor.

  Haberi Oku

  GSB SPOR OKULLARI AÇILDI

  GSB Yaz Spor Okulları ve GSB Engelsiz Spor Okulları’nın açılışı düzenlenen tören ile gerçekleştirildi.

  Haberi Oku

  KİCK BOKS TÜRKİYE ŞAMPİYONASI SONA ERDİ

  20-27 Haziran 2022 tarihleri arasında Kocaeli’nde düzenlenen Kick Boks Türkiye Şampiyonası sona erdi.

  Haberi Oku

  U16 Türkiye Atletizm Şampiyonası

  14-15 Haziran 2022 tarihlerinde Bursa'da düzenlenen U16 Türkiye Atletizm Şampiyonasına katılan ilimiz sporcuları 1 Altın, 1 Gümüş ve 1 Bronz olmak üzere 3 madalya aldılar.

  Haberi Oku

  YAZA MERHABA 2. SPOR ŞENLİĞİ

  Yaza Merhaba 2. Spor Şenliği ilimiz de start aldı. İlimiz Büyük şehir Parkında açılış töreni düzenlendi.

  Haberi Oku

  EĞİTİM GÖREVLİSİ BAŞVURULARI BAŞLADI

  İlimizde Gençlik ve Spor branşlarında Bakanlığımız bünyesinde açılacak eğitim faaliyetlerinde (EK DERS ÜCRETİ KARŞILIĞI) görevlendirilmek üzere eğitim görevlisi başvuruları alınacaktır.

  Haberi Oku

  19 MAYIS ATATÜRK'Ü ANMA GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI KUTLANDI

  19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı İlimizde coşkulu bir şekilde kutlandı. Binlerce öğrenci ve sporcumuz ilk olarak Kırıkkale Gençlik Merkezi önünden başlayan ve Cumhuriyet Meydanında son bulan Gençlik yürüyüşüne katıldılar.

  Haberi Oku

  GENÇLİK KONSERİ DÜZENLENDİ

  19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kutlamaları çerçevesinde Cumhuriyet ve Demokrasi Meydanında Gençlik konseri düzenlendi. Meydan da büyük bir coşku yaşandı.

  Haberi Oku

  GENÇLİK ATEŞİ DİNEK DAĞINI ISITTI

  Gençlik ateşi Dinekdağı'nı ısıttı. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kutlamaları çerçevesinde Dinekdağı Atlı Safari ve Doğa Parkında Gençlik ateşi yakıldı.

  Haberi Oku

  İL MÜDÜRÜ ALP'DEN BAYRAM MESAJI

  Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarının Samsun'da ilk adımını attıkları kurtuluş mücadelesinin 103'üncü yılını büyük bir heyecan ve coşkuyla kutluyoruz

  Haberi Oku

  SPOR AŞKI ENGEL TANIMAZ

  Cumhurbaşkanlığı tarafından ülke genelinde başlatılan Spor Aşkı Engel Tanımaz projesi kapsamında 81 ilde 500 özel eğitim okuluna farklı engel gruplarının kullanımına sunmak üzere üretilen 27 bin 259 adet spor malzemesinden İlimizde eğitim veren 3 okulumuza spor malzemesi yardımı yapıldı.

  Haberi Oku

  DİLEK AYDOSLU'DAN İLİMİZE ZİYARET

  Gençlik ve Spor Bakanlığı Eğitim Araştırma ve Koordinasyon Genel Müdürlüğü Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Daire Başkanımız Sayın Dilek Aydoslu ilimizi ziyaret etti.

  Haberi Oku

  MERKEZİM RAMAZANDA

  Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüze bağlı Kırıkkale Gençlik Merkezi tarafından Kültür Merkezinde "Merkezim Ramazan'da" proğramı kapsamında konser ve tiyatrodan oluşan etkinlik düzenlendi.

  Haberi Oku

  TÜRKİYE SPORTİF YETENEK TARAMASI BİRİNCİ ETABI TAMAMLANDI

  Türkiye Sportif Yetenek Taraması ve Spora Yönlendirme Programı Kırıkkale’de merkez ilçe kapsamında birinci etabı tamamlandı

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER