HABERARŞİVİ
 • 18

  HAZİRAN

  59 KULÜBE 275 BİN TL YARDIM

  Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Genel Müdürlüğü tarafından Kırıkkale’de faaliyet gösteren 59 spor kulübüne 275 bin liralık nakdi yardım yapıldı.

 • 13

  HAZİRAN

  HAVUZ 3. GÜN AÇIK

  Ramazan Bayramı nedeniyle Olimpik Yüzme Havuzu programı da belli oldu. Buna göre arefe günü ile Bayramın 1 ve 2. Gününe denk gelen 14-15 ve 16 Haziran tarihlerinde havuz kapalı olacak. Bayramın 3. Günü 17 Haziran Pazar günü ise havuz açık tutulacak. Vatandaşlarımız Pazar günü yüzme amaçlı olarak havuza gelebilecekler.

 • 13

  HAZİRAN

  PERSONEL İFTARDA BULUŞTU

  Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü personeli iftar yemeğinde bir araya geldi. Dayanışma ve kaynaşma amaçlı düzenlenen yemeğe Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Yasin Özdemir, Şube Müdürleri Nizamettin Yeşilyurt, Ümit Uçankuş, Adnan Vural, İsmail Güngör, Sezayi Arslan ile Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Hasan Önal ile kurum pesoneli katıldı. Yemekten sonra bir konuşma yapan İl Müdürü Yasin Özdemir iftar yemeğine katılan personele teşekkür eti ve herkesin yaklaşmakta olan Ramazan Bayramını kutladı. Yemeğin ardından günün anısına hatıra fotoğrafı çekinildi.

 • 9

  HAZİRAN

  2500 ÖĞRENCİYE YETENEK TARAMASI

  Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Milli Eğitim Bakanlığı arasında imzalanan protokol çerçevesinde Turkcell'in sponsorluğuyla hayata geçirilen Türkiye Sportif Yetenek Taraması ve Spora Yönlendirme Projesi'nin ilk etabı Kırıkkale’de tamamlandı.

 • 8

  HAZİRAN

  GENÇLERİMİZ İFTARDA BİR ARAYA GELDİ

  Kırıkkale Gençlik Merkezi ve Yahşihan Gençlik Merkezinin 6 Haziran 2018 tarihinde düzenlemiş olduğu iftar programında gençlerle bir araya geldi.

 • 7

  HAZİRAN

  MEDENİYETİMİZİN KEŞFİ KUDÜS

  Gençlik ve Spor Bakanlığı Gençlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından gençlerimizin bilgi ve kültürel altyapılarını sağlam temeller üzerine inşa etmiş bir kuşak olmaları ve geleceğe daha donanımlı şekilde hazırlanmalarını sağlamak, bölgenin başta İslam Medeniyetleri olmak üzere dünya medeniyetleri açısından önemi konusunda farkındalık oluşturmak ve inanç, siyaset, kültür ve tarih açısından öne çıkan öğeleri gençlerle yerinde paylaşmak amacı ile ‘’Medeniyetimizin Keşfi Kudüs’’ programı düzenlenmiştir.

 • 5

  HAZİRAN

  30 BRANŞTA YAZ SPOR OKULU

  Yaz ayının gelmesiyle birlikte yaz spor okullarına kayıtlarda başladı. 30 branşta yapılacak spor okullarına ilgi her geçen gün artıyor. Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından Cumhuriyet Meydanı başta olmak üzere belirli noktalarda kayıt standları oluşturuldu.

 • 1

  HAZİRAN

  ORYANTİRİNGDE BÜYÜK BAŞARI

  Yozgat’ta düzenlenen Okul Sporları Oryantiring Türkiye 1.lig müsabakalarında Türkiye 4.sü olan Namık Kemal Ortaokulu öğrencileri Kırıkkale Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Yasin Özdemir’i makamında ziyaret etti.

 • 31

  MAYIS

  KARAKOÇ YURDA DÖNDÜ

  Fransa’da yapılan şampiyona da Avrupa Şampiyonu ünvanını kazanan Milli Halterci Üzeyir Karakoç önceki gün yurda döndü. Karakoç’u havaalanında Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Yasin Özdemir karşıladı.

 • 21

  MAYIS

  ATATÜRK´Ü ANMA GENÇLİK YÜRÜYÜŞÜ

  19 Mayıs Atatürk´ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Cumhuriyet Meydanı´nda düzenlenen çeşitli etkinliklerle kutlandı. Gençlik Haftası etkinlikleri çerçevesinde ilk olarak ‘Atatürk´ü Anma Gençlik Yürüyüşü´ gerçekleştirildi.

 • 19

  MAYIS

  ÖZDEMİR'DEN BAYRAM MESAJI

  19 Mayıs 1919, Türk Milleti’nin Gazi Mustafa Kemɑl önderliğinde 'ya istiklɑl, ya ölüm' diyerek vatanını işgal etmek isteyenlere bɑşkɑldırdığı ve milli iradeye dayanan, tam bağımsız bir devlet hedefiyle harekete geçtiği gündür. Samsun’da başlayan milli mücadele, kısa sürede tüm yurda yɑyılmış, el ele vererek büyük zorlukların üstesinden gelen miIIetimizin azim ve kɑrɑrlılığı neticesinde zaferle tɑçlɑnmıştır.

 • 17

  MAYIS

  OLİMPİK HAVUZ SAHURA KADAR AÇIK

  Ramazan ayının gelmesi ile birlikte havuz çalışma saatlerinde de 15 Mayıs 16 Haziran tarihlerini kapsayan dönemde değişikliğe gidildi.

 • 16

  MAYIS

  VOLEYBOL’DA MKE DESTEK ŞAMPİYON

  Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından başlatılan Koşabiliyorken Koş projesi kapsamında ilimizde 24 Nisan 2018 tarihinde başlayan Kurumlar Arası Voleybol turnuvasında şampiyonluğa MKE Destek takımı ulaştı.

 • 16

  MAYIS

  ÖZDEMİR'DEN RAMAZAN MESAJI

  Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Yasin Özdemir Ramazan Mesajı Yayınladı.

 • 16

  MAYIS

  GENÇLİK HAFTASI BAŞLADI.

  19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında 15-19 Mayıs 2018 tarihleri arasında çeşitli faaliyetler ile gerçekleştirilecek olan Gençlik Haftası başladı.