HABERARŞİVİ
 • 19

  EKİM

  10. GELENEKSEL DİNEK DAĞI CUMHURİYET YÜRÜYÜŞÜ

  21 Ekim 2018 Pazar günü yapılacak olan 10. Geleneksel Dinek Dağı Cumhuriyet Yürüyüşüne tüm halkımız davetlidir. 21 Ekim Pazar sabah 08.00'de Cumhuriyet ve Demokrasi Meydanından ücretsiz servislerimiz hareket edecektir.

 • 15

  EKİM

  AMATÖR SPOR HAFTASI SONA ERDİ

  Gençlik ve Spor Bakanlığının 2018 faaliyet programında yer alan Amatör Spor Haftası 08 - 14 Ekim 2018 tarihleri arasında Kırıkkale Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu tarafından organize edilen çeşitli sportif etkinliklerle gerçekleştirildi.

 • 10

  EKİM

  YETENEK TARAMASI İKİNCİ ETABI BAŞLADI

  Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Milli Eğitim Bakanlığı tarafından ortaklaşa düzenlenen Türkiye Sportif Yetenek Taraması ve Spora Yönlendirme Projesi’nin ikinci etabı başladı. 9 Ekim – 9 Kasım tarihleri arasında Çok Amaçlı Spor Salonunda yapılacak taramada yetenekli öğrenciler tespit edilecek.

 • 10

  EKİM

  AMATÖR SPOR HAFTASI DEVAM EDİYOR

  8-14 Ekim 2018 tarihleri arasında Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu tarafından düzenlenecek Amatör Spor Haftası etkinlikleri devam ediyor. Ülkemiz ve ilimiz sporunun dünü bugünü ve geleceğinin konuşulduğu istişare toplantısına Kırıkkale Valisi M. İlker HAKTANKAÇMAZ başta olmak üzere Gençlik ve Spor İl Müdürü Yasin ÖZDEMİR, MKE Destek Birimi Müdürü Mustafa ÇUVALOĞLU,İl Müftüsü Şahin YILDIRIM, İl Defterdarı, AFAD İl Müdürü, Kültür ve Turizm İl Müdürü ASKF Başkanı Sırrı ZENGİN, Daire amirleri ilimiz spor yöneticileri, Branş İl temsilcileri, sporcular ve spora gönül veren tüm paydaşlar katıldı.

 • 9

  EKİM

  AMATÖR SPOR HAFTASI AÇILIŞI YAPILDI

  Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu tarafından 81 ilde 8 - 14 Ekim 2018 tarihleri arasında düzenlenecek Amatör Spor Haftası Gençlik ve Spor İl Müdürü Yasin Özdemir ve sporcuların Kırıkkale Valisi M.İlker HAKTANKAÇMAZ’ı ziyareti ile başladı. Ziyarette haftanın anısına Vali HAKTANKAÇMAZ’ a sporcular tarafından çiçek takdim edildi.

 • 5

  EKİM

  AMATÖR SPOR HAFTASI PROGRAMI

  08 - 14 Ekim 2018 tarihleri arası düzenlenecek olan Amatör Spor Haftası programı

 • 26

  EYLÜL

  GENÇLERİMİZ TEKNOFET'TE

  Türkiye’de ilk kez düzenlenen Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali TEKNOFEST’E Kırıkkale ve Yahşihan Gençlik Merkezinden 80 gencimiz katıldı.

 • 10

  EYLÜL

  HAVUZ SEANS SAATLERİ

  HAVUZ SEANS SAATLERİ

 • 8

  EYLÜL

  HAVUZ SEANSLARI DEĞİŞTİ

  Kırıkkale Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı Olimpik Yüzme Havuzunda seans saatleri değişti. Yeni düzenleme 11 Eylül 2018 Salı günü yürürlüğe girecek.

 • 29

  AĞUSTOS

  ŞAMPİYONLARIN İZİNDE…

  Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Hizmetleri Dairesi Başkanlığı tarafından düzenlenen ‘’Şampiyonların İzinde’’ adlı program 29 Ağustos 2018 tarihinde 17 Ağustos Kapalı Spor Salonunda gerçekleşti.

 • 11

  AĞUSTOS

  ASRIN GÜREŞÇİSİ KIRIKKALE’YE GELİYOR

  Dünya, Olimpiyat ve Avrupa Şampiyonluklarını sayısız kez kazanan Asrın Güreşçisi lakaplı Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Hamza Yerlikaya 29 Ağustos tarihinde Kırıkkale’ye gelecek.

 • 8

  AĞUSTOS

  BOKSÖRLER DEN ÜSTÜN BAŞARI

  Türkiye Boks Federasyonu tarafından Bayburt'ta düzenlenen Alt Minikler Türkiye Ferdi Boks Şampiyonası sona erdi. Kırıkkale’li sporcular müsabakalar da üstün başarı gösterdiler.

 • 1

  AĞUSTOS

  CAMİLER ARASI FUTSAL TURNUVASI

  Camilerimizde Kur-an kursuna gelen gençlere yönelik Kırıkkale Gençlik Spor İl Müdürlüğü tarafından Koşabiliyorken Koş projesi kapsamında düzenlenen Camiler arası futsal müsabakaları başladı.

 • 24

  TEMMUZ

  SOFTBOLCULARIMIZ MİLLİ TAKIMDA

  23 - 28 Temmuz 2018 tarihleri arasında Slovakya da düzenlenecek olan Avrupa Kadınlar U22 Softbol Şampiyonasında Ülkemizi ve İlimizi temsil etmek üzere Kırıkkale GSİM Spor Kulübümüzden 4 sporcumuz Milli Takım Kampına katıldı.

 • 24

  TEMMUZ

  ANTRENÖRLERE FARKINDALIK EĞİTİMİ

  Aile ve Sosyal politikalar İl Müdürlüğü tarafından Kırıkkale Gençlik Spor İl Müdürlüğü Antrenörlerine ‘Kadına yönelik şiddetle mücadele’ seminerleri verildi.