HABERARŞİVİ
 • 15

  EYLÜL

  GENÇ KIZLAR FUTBOL TÜRKİYE ŞAMPİYONASI GRUP MÜSABAKALARI SONA ERDİ

  13-15 Eylül 2017 tarihleri arasında Merkez Futbol Sahası ile Yenişehir Futbol Sahasında oynanan Genç Kızlar Futbol Türkiye Şampiyonası Grup Müsabakaları sona erdi.

 • 13

  EYLÜL

  GENÇ KIZLAR FUTBOL TÜRKİYE ŞAMPİYONASI GRUP MÜSABAKALARI

  13-15 Eylül 2017 tarihleri arasında Merkez Futbol Sahası ile Yenişehir Futbol Sahasında oynanan Genç Kızlar Futbol Türkiye Şampiyonası Grup Müsabakalarına 8 takım katıldı.

 • 5

  EYLÜL

  İL MÜDÜRLÜĞÜNDE BAYRAMLAŞMA

  Kurban Bayramı dolayısıyla Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Rifat Ünlünün makamında gerçekleştirilen bayramlaşma törenine, Şube Müdürü İsmail Güngör, Şube Müdürü Mehmet Erkol ve kurum personeli katıldı.

 • 2

  EYLÜL

  ÜNLÜ'DEN KURBAN BAYRAMI MESAJI

  Kırıkkale Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Rifat Ünlü, Kurban Bayramı dolaysıyla bir mesaj yayınladı.

 • 28

  AĞUSTOS

  YAZ SPOR OKULLARI SONA ERDİ

  29 Haziran – 29 Ağustos 2017 tarihleri arasında Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen 30 branşta 50 branş antrenörü ile 6578 sporcunun katıldığı İl Spor Merkezleri Yaz Spor Okulları sporculara katılım belgesi dağıtımı ile sona erdi.

 • 26

  AĞUSTOS

  BU TOPRAKLAR BİZİM TOPRAKLARIMIZDIR

  26 AĞUSTOS 1071 MALAZGİRT Meydan Muharebesi’nin 946.yıl dönümü münasebetiyle Muş’un Malazgirt ovasında Cumhurbaşkanımızın himayeleriyle Gençlik ve Spor Bakanlığımızın koordinesi altında 81 il’de eş zamanlı programlar düzenlemektedir. Bu kapsamda Çok Amaçlı Spor Salonunun Konferans Salonunda gerçekleşen programa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Rifat Ünlü, Gençlik Merkezi Müdürü Sezayi Arslan, şube müdürleri, İHH Vakfı Kırıkkale Şube Başkanı Ahmet Temur, Gençlik Liderleri, Gençlik Merkezi üyeleri ve sporcular katıldı.

 • 25

  AĞUSTOS

  HAVUZ SEANS SAATLERİ

  5 Eylül 2017 tarihinden itibaren geçerli havuz seans saatleri

 • 4

  AĞUSTOS

  TÜRKİYE ŞAMPİYONU SPORCULARIMIZDAN ZİYARET

  Türkiye Şampiyonu Sporcularımızdan İl Müdürü vekili Adnan Vural’a ziyaret.

 • 25

  TEMMUZ

  YAZ SPOR OKULLARI CIVIL CIVIL

  Yaz tatilini ilimizde sosyal ve sportif kurslarda değerlendirmek isteyen öğrenciler için 29 Haziran’da açılan ücretsiz yaz spor okulları devam ediyor. 30 branşta açılan kurslarda 7 bin 200 öğrenci birçok spor branşı ile tanışıp temel eğitime başlıyor. Öğrenciler eğitimin yanı sıra hem eğleniyor hem de keyifli bir tatil geçiriyor.

 • 25

  TEMMUZ

  KURAN KURSLARINA MALZEME DAĞITIMI

  Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Genel Müdürlüğü ile Diyanet İşleri Başkanlığı arasında imzalanan protokol çerçevesinde Yaz Kuran kurslarına katılan 05-18 yaş aralığındaki gençlere sporu sevdirmek, boş vakitlerini spor yaparak geçirmelerini sağlamak, fiziksel ve sosyal gelişimlerine katkıda

 • 25

  TEMMUZ

  BOKSÖRLERİMİZ TÜRKİYE ŞAMPİYONU

  Türkiye Boks Federasyonu’nun 2017 yılı faaliyet programında yer alan 14 – 21 Temmuz 2017 tarihleri arasında Artvin’de düzenlenen Alt Minikler Türkiye Şampiyonasında Sporcumuz Süleyman Bozer 32,5 kg da, Muhammed Saki Şaşmaz ise 54 kg da Türkiye Şampiyonu oldu.

 • 17

  TEMMUZ

  15 TEMMUZ HAFTASI SONA ERDİ

  15 Temmuz darbe teşebbüsünün, milletin demokrasisine sahip çıkması şuuru ile yine milletçe engellendiğinden hareket ederek bu şuurun canlı tutulması amacıyla tüm ülkemizde olduğu gibi ilimizde de 15 Temmuz Anma haftası düzenlendi.

 • 5

  TEMMUZ

  GOALBALL HEYECANI

  İlimizde düzenlenen Türkiye Görme Engelliler Spor Federasyonu Goalball Ligi mücadeleleri başladı.

 • 30

  HAZİRAN

  YAZ SPOR OKULLARI AÇILDI

  Kırıkkale Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen yaz spor okulları düzenlenen törenle açıldı. Törende konuşma yapan Vali Mehmet İlker Haktankaçmaz, sporun, insanların hayata bakış açısını değiştirdiğini ve insanları iyi yönde etkilediğini söyledi.

 • 28

  HAZİRAN

  İL MÜDÜRLÜĞÜNDE BAYRAMLAŞMA

  28 Haziran 2017 tarihinde Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Rifat Ünlünün makamında gerçekleştirilen bayramlaşma törenine, Gençlik Merkezi Müdürü Sezai Arslan, Şube Müdürü Adnan Vural, Şube Müdürü İsmail Güngör, Şube Müdürü Mehmet Erkol ve kurum personeli katıldı.