OKUL SPORLARI FİKSTÜRÜ YAYINLANDI

  2019-2020 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI OKUL SPORLARI FİKSTÜRÜ YAYINLANDI.

  Haberi Oku

  BEDENSEL ENGELLİLER MASATENİSİ TÜRKİYE ŞAMPİYONASINDA ERKEKLERDE TÜRKİYE ÜÇÜNCÜSÜ OLDUK

  30 Kasım- 01 Aralık 2019 tarihleri arasında Ankara’da düzenlenen Bedensel Engelliler Masatenisi Türkiye Şampiyonasında ilimizi temsilen katılan Kırıkkkale Altınayaklar Spor Kulübü erkekler kategorisinde Türkiye üçüncüsü oldu ve ferdi olarak 7. Klasmanda ilimizi temsilen katılan Adem Çetin Türkiye ikincisi oldu.

  Haberi Oku

  2019-2020 OKUL SPORLARI FİKSTÜRÜ BELLİ OLDU

  2019-2020 OKUL SPORLARI FİKSTÜRÜ BELLİ OLDU

  Haberi Oku

  SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ TURNUVASI SONA ERDİ

  Satranç İl Temsilciliğinin 2019 yılı faaliyet takviminde yer alan Küçükler, Yıldızlar Satranç İl Birinciliği Turnuvası 31 Kasım – 1 Aralık 2019 tarihleri arasında Çok Amaçlı Spor Salonununda düzenlendi.

  Haberi Oku

  KESKİN GENÇLİK MERKEZİNİN AÇILIŞI YAPILDI

  Keskin’li gençlerimizin serbest zamanlarını sosyal, kültürel, sanatsal ve sportif faaliyetlerle değerlendirmek, bilgi ve beceri sahibi olmalarına yardımcı olmak için kurulan ve Keskin’li gençlerimizin ikinci evi olmaya aday olan Gençlik Merkezinin resmi açılışı 27.11.2019 tarihinde gerçekleştirildi.

  Haberi Oku

  SOKAKLAR BİZİM 3X3 BASKETBOL TURNUVASI DÜZENLENDİ

  Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile İl Müftülüğü’nün yerelde ortaklaşa yürütmüş olduğu “Gençlik Hem Sporda Hem de Camii’de projesi kapsamında Kırıkkale Lisesi Spor Salonunda 21.11.2019 tarihinde Sokaklar Bizim 3x3 Basketbol Turnuvası düzenlendi.

  Haberi Oku

  10 KASIM ATATÜRK'Ü ANMA SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ TURNUVASI DÜZENLENDİ

  10.11.2019 tarihinde Olimpik Yüzme Havuzunda 10 Kasım Atatürk’ü Anma Programı kapsamında Satranç İl Birinciliği Turnuvası düzenlendi.

  Haberi Oku

  OKUL SPOR KULÜPLERİMİZE MALZEME YARDIMINDA BULUNULDU

  Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü 7.11.2019 tarihinde Şehit Ümit Çelik Çok Amaçlı Spor Salonunda, Okul Sporları Faaliyetlerinde katılan okul spor kulüplerimize malzeme yardımında bulundu.

  Haberi Oku

  KARAKUCAK GÜREŞ MÜSABAKALARI SONA ERDİ

  Kırıkkale'nin il oluşunun 30. yıl dönümü münasebetiyle bu yıl birincisi düzenlenen Yenilmez Pehlivan Ahilili Hüseyin Demirbilek Karakucak Güreşleri, 02.11.2019 tarihinde Büyük Şehir Parkında, Türkiye genelinden 200 sporcunun katılımıyla gerçekleşti.

  Haberi Oku

  AMATÖR SPOR HAFTASI SONA ERDİ

  Gençlik ve Spor Bakanlığının 2019 yılı faaliyet programında yer alan Amatör Spor Haftası 07- 13 Ekim 2019 tarihleri arasında Kırıkkale Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu tarafından organize edilerek çeşitli branşlarda sportif faaliyetler düzenlenerek kutlandı.

  Haberi Oku

  ŞAMPİYON MUHAFIZLAR

  Kırıkkale’nin il oluşunun 30. Yılı münasebetiyle Kırıkkale Valiliği, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu tarafından organize edilen ' 30. Yıl Valilik Kupası Futbol Turnuvası' nda heyecan Fikret Karabudak Stadında oynanan final maçı ile sona erdi.

  Haberi Oku

  AMATÖR SPOR HAFTASI AÇILIŞ TÖRENİ İLE BAŞLADI

  Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu tarafından 81 ilde 7 - 13 Ekim 2019 tarihleri arasında düzenlenecek Amatör Spor Haftası Gençlik ve Spor İl Müdürü İ.Haluk Karahan ve sporcuların Kırıkkale Valisi Yunus Sezer’i ziyareti ile başladı. Ziyarette haftanın anısına Vali Sezer’e sporcular tarafından çiçek takdim edildi.

  Haberi Oku

  YAZ GENÇLİK KAMPLARI SONA ERDİ

  Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından her yıl düzenlenen Yaz Gençlik Kampları, okulların açılmasıyla birlikte sona erdi.

  Haberi Oku

  SPOR ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ VE ALT BİRİMLERİNİN HİZMET BİNASI DEĞİŞTİ

  Gündoğdu Mh. Çullu Caddesinde hizmet veren Kırıkkale Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Şube Müdürlüğü ve alt birimleri 20.09.2019 tarihinden itibaren Yahşihan İlçesi Yenişehir Mahallesi Yurtkur Caddesinde bulunan Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünde hizmet verecektir. Tüm Halkımıza duyrulur.

  Haberi Oku

  KIRIKKALE İL BİRİNCİLİĞİ BİLARDO ŞAMPİYONASI SONA ERDİ

  Bilardo İl Temsilciliğinin 2019 faaliyet programında yer alan 3 Band Disiplinli İl Kontenjan Bilardo Şampiyonası 13 – 16 Eylül 2019 tarihleri arasında Arena71 Bilardo Salonunda yapıldı.

  Haberi Oku

  BOKSÖRLERİMİZDEN BİR DERECE DAHA

  Türkiye Boks Federasyonu’nun 2019 yılı faaliyet programında yer alan Alt Minikler Türkiye Şampiyonası Bilecik’te düzenlenen müsabakaların ardından sona erdi.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER