HABERARŞİVİ
 • 20

  NİSAN

  OKUL SPORLARI YÜZME MÜSABAKALARI

  Okul Sporları 2016-2017 eğitim öğretim yılı faaliyet programında yer alan Okul Sporları Minikler Kız-Erkek Yüzme müsabakaları sona erdi.

 • 17

  NİSAN

  OKUL SPORLARI BOCCE MÜSABAKALARI

  Okul Sporları 2016 - 2017 faaliyet programında yer alan Küçükler, Yıldızlar ve Gençler Bocce müsabakaları 10 – 13 Nisan 2017 tarihleri arasında Başpınar Spor Kompleksinde yapıldı.

 • 12

  NİSAN

  ORYANTİRİNG MÜSABAKALARI SONA ERDİ

  Okul Sporları 2016 - 2017 eğitim öğretim yılı faaliyet programında yer alan Okul Sporları Yıldız Kız, Yıldız Erkekler, Küçük Kız, Küçük Erkekler oryantiring müsabakaları ve Egemenlik oryantiring müsabakaları sona erdi.

 • 7

  NİSAN

  TÜRKİYE ŞAMPİYONASINDA DERECE

  31 Mart – 02 Nisan 2017 tarihleri arasında Çanakkale’de düzenlenen Türkiye Analig Final Müsabakaları sona erdi.

 • 7

  NİSAN

  BASKETBOL U18 MÜSABAKALARI SONA ERDİ

  Türkiye Basketbol Federasyonu’nun 2016-2017 sezonu Yurtiçi Faaliyetleri programı kapsamında organize edilen U18 Kızlar Bölge Şampiyonaları sona erdi.

 • 7

  NİSAN

  OKUL SPORLARI OKÇULUK MÜSABAKALARI

  2016 - 2017 yılı Okul Spor Faaliyetleri kapsamında Kırıkkale Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından Okul Sporları Okçuluk müsabakaları düzenlendi.

 • 29

  MART

  KURUMLAR ARASI MASA TENİSİ

  Masa Tenisi İl Temsilciliği 2017 yılı faaliyet programında yer alan Kurumlar Arası Masa Tenisi Turnuvası 19 takım ve 76 sporcunun katılımı ile tamamlandı.

 • 29

  MART

  OKUL SPORLARI YÜZME MÜSABAKALARI

  Okul Sporları 2016 – 2017 Eğitim Öğretim yılı faaliyet programında yer alan Küçükler, Yıldızlar Kız-Erkek Yüzme müsabakaları sona erdi.

 • 29

  MART

  TANAP HİBE AŞVURU PROGRAMI

  Trans Avrupa Doğalgaz Boru Hattının(TANAP) geçtiği güzergahlarda yerel halkın yaşam kalitesini iyileştirerek bölgede sürdürülebilir kalkınmayı desteklemek amacıyla proje çağrısına çıkan TANAP hattın geçtiği güzergahlarda özellikle sosyal ve çevresel içerikli projelere destek vererek hat çevresinde bir dönüşüm amaçlıyor

 • 23

  MART

  TANAP HİBE BAŞVURU PROGRAMI

  TANAP Projesi kapsamında yerel güzergah üzerindeki illerde yaşam kalitesini geliştirmek destek vermek amacıyla hibe çağrısına çıkılmıştır.

 • 21

  MART

  SATRANÇ İL SEÇMELERİ SONA ERDİ

  Satranç il temsilciliğinin 2016 faaliyet programında yer alan küçükler, yıldızlar Satranç İl Birinciliği Turnuvası Hafta Sonunda 17 Ağustos Spor Salonunda yapıldı.

 • 21

  MART

  OKUL SPORLARI KÜÇÜK ERKEKLER FUTBOL

  Okul Sporları 2016 - 2017 eğitim öğretim yılı faaliyet programında yer alan Okul Sporları Küçük Erkekler Futbol müsabakaları sona erdi

 • 16

  MART

  ŞİİR OKUMA YARIŞMASI SONA ERDİ

  Gençlik Merkezleri arası Şiir Okuma Yarışma talimatları çerçevesinde, Kültür ve Sanat alanlarında Milli duygularımızı ve kültürümüzü en iyi şekilde ifade eden ve anlatan Şiir’in yaşatılması, gençlerimizin arasında yaygınlaşmasının sağlanması, benimsenmesi ve gençlerin serbest zamanlarını daha etkili bir şekilde değerlendirilmesini sağlamak amacıyla Kırıkkale İl Birinciliği Şiir Okuma Yarışması Kırıkkale Gençlik Merkezi’nde gerçekleştirildi.

 • 15

  MART

  TELEVİZYONSUZ BİR GECE

  "Televizyonsuz Bir Gece" adlı projemiz kapsamında, her hafta perşembe akşamı ‘’Tv İzleme Alışkanlığı’’ anketine göre önceden belirlediğimiz bir ailemize evine bu hafta Anadolu Ajansı’nın katılımları ile misafir olduk.

 • 15

  MART

  TÜRK MÜZİĞİ YARIŞMASI SONA ERDİ

  Türk Müziği’nin yaşatılması, gençlerimizin arasında yaygınlaşmasının sağlanması, benimsenmesi ve gençlerin serbest zamanlarını daha etkili bir şekilde değerlendirilmesini sağlamak amacıyla Kırıkkale İl Birinciliği Türk Müziği Yarışması Kırıkkale Gençlik Merkezi’nde gerçekleştirildi.