HABERARŞİVİ
 • 17

  TEMMUZ

  15 TEMMUZ HAFTASI SONA ERDİ

  15 Temmuz darbe teşebbüsünün, milletin demokrasisine sahip çıkması şuuru ile yine milletçe engellendiğinden hareket ederek bu şuurun canlı tutulması amacıyla tüm ülkemizde olduğu gibi ilimizde de 15 Temmuz Anma haftası düzenlendi.

 • 13

  TEMMUZ

  Dinamik Spor Bilgi Sistemi Spor Elemanı Modülü Eğitimleri Yapıldı.

  Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Spor Genel Müdürlüğü’nün ortaklaşa geliştirdikleri; “Dinamik Spor Bilgi Sitemi" Spor Elemanı modülü kullanıcı eğitimleri tamamlandı.

 • 5

  TEMMUZ

  GOALBALL HEYECANI

  İlimizde düzenlenen Türkiye Görme Engelliler Spor Federasyonu Goalball Ligi mücadeleleri başladı.

 • 4

  TEMMUZ

  Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğü Eğitici Eğitmenleri için düzenlenen seminerler devam ediyor.

  Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Spor Genel Müdürlüğü’nün ortaklaşa düzenledikleri; “Elektronik Belge Yönetim Sistemi” Eğitici Eğitmenleri için yapılan BELGENET (V.3.5.70 versiyonu) ve KEP (Kayıtlı Elektronik Posta) entegrasyon sistemi ile ilgili eğitim seminerleri devam etmektedir.

 • 30

  HAZİRAN

  YAZ SPOR OKULLARI AÇILDI

  Kırıkkale Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen yaz spor okulları düzenlenen törenle açıldı. Törende konuşma yapan Vali Mehmet İlker Haktankaçmaz, sporun, insanların hayata bakış açısını değiştirdiğini ve insanları iyi yönde etkilediğini söyledi.

 • 28

  HAZİRAN

  İL MÜDÜRLÜĞÜNDE BAYRAMLAŞMA

  28 Haziran 2017 tarihinde Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Rifat Ünlünün makamında gerçekleştirilen bayramlaşma törenine, Gençlik Merkezi Müdürü Sezai Arslan, Şube Müdürü Adnan Vural, Şube Müdürü İsmail Güngör, Şube Müdürü Mehmet Erkol ve kurum personeli katıldı.

 • 25

  HAZİRAN

  ÜNLÜ'DEN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

  Kırıkkale Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Rifat Ünlü Ramazan Bayramı Mesajı Yayınladı, Ünlü Mesajında;

 • 23

  HAZİRAN

  SPORCULARIMIZ MİLLİ TAKIMDA

  İl Müdürümüz Rifat ÜNLÜ’nün makamında gerçekleştirilen ziyarette Softbol Sporcusu Gülseren GÖKALP, Beyzbol Sporcusu Mehmet KÜMBETLİ, Beyzbol Softbol Antrenörü Enver DANACI hazır bulundu.

 • 22

  HAZİRAN

  29 HAZİRAN 29 AĞUSTOS HAVUZ PROGRAMI

  29 HAZİRAN 29 AĞUSTOS HAVUZ PROGRAMI

 • 1

  HAZİRAN

  ŞAMPİYONLARDAN İL MÜDÜRÜNE ZİYARET

  Türkiye Boks Federasyonu’nun 2017 yılı faaliyet programında yer alan 17 – 26 Mayıs 2017 tarihleri arasında Burdur’da düzenlenen Üst Minikler Türkiye Şampiyonasında 37 kg da Türkiye Şampiyonu olan Sporcumuz Berat Civelek, 76 kg da Türkiye 3.sü olan Sporcumuz İbrahim Duran İl Müdürümüz Rifat Ünlü’yü ziyaret ettiler.

 • 29

  MAYIS

  BOKSÖRÜMÜZ TÜRKİYE ŞAMPİYONU

  Türkiye Boks Federasyonu’nun 2017 yılı faaliyet programında yer alan 17 – 26 Mayıs 2017 tarihleri arasında Burdur’da düzenlenen Üst Minikler Türkiye Şampiyonasında Sporcumuz Berat Civelek 37 kg da Türkiye Şampiyonu oldu.

 • 29

  MAYIS

  GENÇLİK KAMPLARI BAŞVURULARI BAŞLADI

  Bakanlığımız tarafından her yıl düzenlenen gençlik kampları için başvurular başladı. Gençler; çeşitli sosyal, kültürel ve sportif faaliyetlerle unutamayacakları bir dönem yaşayacakları kamplara katılabilmek için 24 Mayıs akşamına kadar başvurabilirsiniz.

 • 26

  MAYIS

  KURUMLAR ARASI VOLEYBOL SONA ERDİ

  “Koşabiliyorken Koş” Projesi kapsamında kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan personelin spor yapmalarını sağlamak ve kurumlar arası diyalogu geliştirmek amacıyla bu yıl beşincisi düzenlenen 15 Temmuz Demokrasi Şehitlerini Anma Kurumlar Arası Valilik Voleybol Turnuvasında 16 takım mücadele etti.

 • 25

  MAYIS

  YAZ SPOR OKULLARI KAYITLARI BAŞLADI

  YAZ SPOR OKULLARI KAYITLARI BAŞLADI

 • 23

  MAYIS

  GELENEKSEL ÇOCUK OYUNLARINDA FİNAL

  2016 - 2017 yılı Okul Spor Faaliyetleri kapsamında Kırıkkale Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından 17 – 23 Mayıs 2017 tarihlerinde Yenimahalle Spor Salonunda düzenlenen Okullar arası Geleneksel Çocuk Oyunları müsabakaları sona erdi.