DEMOKRASİ NÖBETİNDEYİZ

  15 Temmuz hain darbe girişiminin 4’üncü yıl dönümünde tüm ülkemizde olduğu gibi ilimizde de 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Anma etkinlikleri düzenlendi.

  Haberi Oku

  DUYURU

  T.C. Gençlik ve Spor Bakanlığı Kırıkkale Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı yurtların lokanta-kantin ve diğer küçük işletmeleri ile sözleşme yapılmak suretiyle işletmeye verilecektir.

  Haberi Oku

  19 MAYIS ATATÜRK’Ü ANMA, GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI KUTLANDI

  19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlamaları kapsamında Atatürk Anıtına çelenk sunuldu.

  Haberi Oku

  HOKEYCİLERİMİZ ŞAMPİYONLUĞA DOYMUYOR

  04 Mart Çarşamba günü Ortaca İlçesinde başlayıp 08 Mart Pazar günü sona erdi. Ortaca Spor Salonunda gerçekleşen Müsabakalara 16 ilden toplan 290 sporcu katıldı. İlimizi temsilen katılan kız takımımız Türkiye Şampiyonu olarak büyük bir başarıya imza attı.

  Haberi Oku

  GENÇLER ARASI BİLGİ YARIŞMASI İL BİRİNCİSİ BELİRLENDİ

  Bu yıl düzenlenen Bilgi yarışmasına 13 lise ve 16 Üniversite kategorisindebaşvuru yapan gruplarımız arasında yapılan ön eleme yarışması sonucuna göre ilk üç’eLise grubunda; Atatürk Anadolu Lisesi, Keskin Anadolu Lisesi ve Dek Koleji Üniversite grubunda; Kaptan-Derya, Diyetisyenler ve Akıncılar grubu Bilgi Yarışması İl Finaline katılmaya hak kazanmışlardır.

  Haberi Oku

  ANADOLU YILDIZLAR LİGİNDE ÇİFTE BAŞARI

  Hokey takımımız ve Cimnastik takımımız gruplardan çıktı

  Haberi Oku

  SAYIN VALİMİZ ANTRENÖRLERİMİZLE BİR ARAYA GELDİ

  17 Şubat 2020 tarihinde Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü toplantı salonunda, Sayın Valimiz Yunus Sezer başkanlığında ilimizde sporun yaygınlaştırılması ve gelişmesi için kurum antrenörlerimizle bir araya gelerek istişare toplantısı gerçekleştirdi.

  Haberi Oku

  SPORCUMUZ TÜRKİYE ŞAMPİYONU

  Okul Sporları 2020 yılı faaliyet programında yer alan 4 - 9 Şubat 2020 tarihleri arasında Antalya’nın Manavgat İlçesinde düzenlenen Okul Sporları Gençler Türkiye Kick Boks Şampiyonasında ilimizi temsilen katılan sporcularımız büyük bir başarıya imza attı.

  Haberi Oku

  OKUL SPORLARI FİKSTÜR DEĞİŞİKLİĞİ

  2019-2020 Okul Sporları Küçük Erkekler Futbol Fikstürü hava muhalefeti nedeniyle 6-7 Şubat 2020 tarihleri arasında düzenlenen müsabakalar 10-11 Şubat 2020 tarihine ertelenmişt Okul Sporları 4-5 Şubat 2020 tarihleri arasında dğzenlenecek olan Yıldızlar Badminton müsabakaları 11-12 Şubat 2020 tarihine ertenmiştir.

  Haberi Oku

  İLİMİZİN SPOR TARİHİNDE BİR İLK

  Boks Federasyonun 2020 yılı faaliyet programında yer alan 28 Ocak - 02 Şubat 2020 tarihleri arasında Çankırı'da düzenlenen Genç, Yıldız ve Üst Minik Kadınlar Türkiye Ferdi Boks Şampiyonasında Kırıkkale, spor tarihinde bir ilk yaşandı.

  Haberi Oku

  SOSYAL MEDYADAN SOSYAL MEYDANA

  Gençlik ve Spor Bakanlığı, Gençlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü 81 ilde eşzamanlı olarak “Sosyal Medyadan Sosyal Meydana Projesini” hayata geçiriyor.

  Haberi Oku

  GENÇ BOKSÖRÜMÜZ TÜRKİYE ÜÇÜNCÜSÜ

  8-12 Ocak 2020 tarihleri arasında Erzurum'da düzenlenen şampiyonaya 42 ilden 214 sporcunun katıldı. İlimizi ve Kırıkkale GSİM Spor kulübünü temsilen katılan sporcumuz Kanber Ünsal 80 kg’da Türkiye 3.’sü olarak büyük bir başarıya imza attı.

  Haberi Oku

  ÖZEL SPORCULARIMIZDAN BÜYÜK BAŞARI

  Antalya’nın Kemer İlçesinde 13-14 Ocak 2020 tarihlerinde, Türkiye Engelliler Spor Yardım ve Eğitim Vakfı (TESYEV) ve Türkiye Paralimpik Komitesi'nin sponsorluğunda Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu tarafından düzenlenen 3'üncü Yavuz Kocaömer 1'inci Bölge Masa Tenisi Şampiyonasında ilimizi temsilen katılan sporcularımız büyük bir başarıya imza attı.

  Haberi Oku

  KIŞ GELMEDEN GİDELİM

  Kırıkkale Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı Kırıkkale Gençlik Merkezince yerelde yürütülen "Kış Gelmeden Biz Gidelim" projesi kapsamında her ay ilçelerimizde ikamet eden yetim ve ihtiyaç sahibi öğrenciler için soğuk kış şartlarında yaşam kalitelerini artırmak amacıyla bot ve mont hediye edilmektedir. Ayrıca kişisel gelişimlerine katkı sağlamak için Gençlik Merkezleri bünyesinde akademi faaliyetleri ve kulüp çalışmaları aktif şekilde uygulanmaktadır.

  Haberi Oku

  ÖZEL SPORCULAR BOCCE LİGİ SONA ERDİ

  Türkiye Özel Sporcular İl Temsilciliği 2019 faaliyet programında yer alan Özel Sporcular Bocce Ligi 07.01.2019 tarihinde Kırıkkale Üniversitesinde bulunan Spor Salonunda oynana final maçlarının ardından yapılan ödül töreniyle son buldu.

  Haberi Oku

  GENÇLİK MERKEZLERİ 200 TEMSİLCİ GENÇLE SİNEMA ETKİNLİĞİNDE BULUŞTU

  Kırıkkale Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı Gençlik Merkezlerince gençlerin tarih bilincinin arttırılması ve vatan sevgisinin pekiştirilmesi amacıyla üniversite, yurt ve okullarda öğrenim gören gençlik merkezlerine üye 200 temsilci gencimize podium avm sinemasında vizyona giren Sarıkamış Harekâtının konu edildiği “Beyaz Hüzün” adlı film seyrettirildi.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER