İL MÜDÜRÜ ALP'DEN BAYRAM MESAJI

  Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarının Samsun'da ilk adımını attıkları kurtuluş mücadelesinin 103'üncü yılını büyük bir heyecan ve coşkuyla kutluyoruz

  Haberi Oku

  SPOR AŞKI ENGEL TANIMAZ

  Cumhurbaşkanlığı tarafından ülke genelinde başlatılan Spor Aşkı Engel Tanımaz projesi kapsamında 81 ilde 500 özel eğitim okuluna farklı engel gruplarının kullanımına sunmak üzere üretilen 27 bin 259 adet spor malzemesinden İlimizde eğitim veren 3 okulumuza spor malzemesi yardımı yapıldı.

  Haberi Oku

  DİLEK AYDOSLU'DAN İLİMİZE ZİYARET

  Gençlik ve Spor Bakanlığı Eğitim Araştırma ve Koordinasyon Genel Müdürlüğü Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Daire Başkanımız Sayın Dilek Aydoslu ilimizi ziyaret etti.

  Haberi Oku

  MERKEZİM RAMAZANDA

  Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüze bağlı Kırıkkale Gençlik Merkezi tarafından Kültür Merkezinde "Merkezim Ramazan'da" proğramı kapsamında konser ve tiyatrodan oluşan etkinlik düzenlendi.

  Haberi Oku

  TÜRKİYE SPORTİF YETENEK TARAMASI BİRİNCİ ETABI TAMAMLANDI

  Türkiye Sportif Yetenek Taraması ve Spora Yönlendirme Programı Kırıkkale’de merkez ilçe kapsamında birinci etabı tamamlandı

  Haberi Oku

  Şampiyon Kırıkkale Gençlik ve Spor Kulübü

  2021- 2022 Sezonu U16 Kızlar – Erkekler Salon Hokeyi Türkiye Şampiyonasında kızlarda şampiyon Kırıkkale Gençlik ve Spor Kulübü oldu

  Haberi Oku

  KIRIKKALE KARMASI ÇEYREK FİNALDE

  Bakanlığımız koordinasyonunda, Gençlik ve Spor İl Müdürlükleri ile Spor Federasyonu Başkanlıkları işbirliğinde düzenlenen Anadolu Yıldızlar Ligi (ANALİG) kapsamında yer alan Voleybol Grup müsabakaları 18 - 20 Mart 2022 tarihleri arasında ilimizde gerçekleştirildi.

  Haberi Oku

  ŞAMPİYONLAR İL MÜDÜRLÜĞÜMÜZÜ ZİYARET ETTİ

  9-27 Ocak tarihli 2022 yılının Ordu ilimizde düzenlenen Türkiye Kickboks Şampiyonasında derece yapan sporcularımız Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Aziz Sinan Alp'i ziyaret ettiler.

  Haberi Oku

  23 NİSAN FUTBOL TURNUVASI: MAHALLEDE MAÇ VAR

  2021-2022 sezonu Anadolu Yıldızlar Ligi bünyesinde yapılacak olan “23 Nisan Futbol Turnuvası “Mahallede Maç Var” organizasyonu için başvurular 31 Ocak 2022 tarihinde başlayıp, 04 Şubat 2022 tarihinde sona erecektir.

  Haberi Oku

  EĞİTİM GÖREVLİSİ BAŞVURULARI BAŞLADI

  İlimizde BADMİNTON, KİCKBOKS, SATRANÇ, TENİS, PİLATESspor branşlarında Bakanlığımız bünyesinde açılacak eğitim faaliyetlerinde görevlendirilmek üzere eğitim görevlisi başvuruları alınacaktır.

  Haberi Oku

  İYİKİ VARSIN EREN

  Kırıkkale Valiliği öncülüğünde Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile İl Milli Eğitim Müdürlüğünce ortaklaşa yürütmüş olduğu ’Kesişme: İyi ki Varsın Eren’’ sinema etkinliği düzenlendi.

  Haberi Oku

  Kırıkkale Şehit Aileleri ve Gaziler Derneği’ne Anlamlı Ziyaret

  Yahşihan Gençlik Merkezi gönüllü gençleri ve gençlik liderleri, Kırıkkale Şehit Aileleri ve Gaziler Derneği’ni ziyaret etti.

  Haberi Oku

  BÜYÜK ATATÜRK KOŞUSUNUN ÜÇÜNCÜSÜ BAHATTİN ÜNEY

  1733 sporcunun katıldığı koşu Dikmen Keklikpınarı'ndan Ankara Tren Garı'nda sona eren yarışmada ilimizi temsilen katılan sporcumuz Bahattin Üney üçüncü olarak büyük bir başarıya imza attı.

  Haberi Oku

  TÜRKİYE ŞAMPİYONU NURGÜL YÜKSEL

  Isparta Işıkkent Spor Salonunda düzenlenen müsabakalara ilimize temsilen katılan Kırıkkale Alişen İğde MTAL Lisesinde öğrenim gören ve Türkiye Olimpiyat Hazırlık Merkezinde misafir öğrenci olarak okuyan Nurgül Yüksel 49 kg’da Türkiye Şampiyonu oldu.

  Haberi Oku

  HAYALLERİNDE BİZE DE YER VER

  Kırıkkale Gençlik Merkezinin yerelde yürütmüş olduğu ’’Hayallerinde Bizede Yer Ver‘’ projesinin bu ay ki etkinliği Çelebi İlçesi Yeniyapan köy okulunda gerçekleştirildi.

  Haberi Oku

  OKUL SPORLARI A GENÇLER BASKETBOL MÜSABAKALRI SONA ERDİ

  Okul Sporlarının 2021-2022 sezonu faaliyet programında yer alan Okullar Arası Genç A Erkek ve Kızlar Basketbol Müsabakaları 17-23 Aralık 2023 tarihleri arasında 17 Ağustos Spor Salonunda yapıldı.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER