GENÇ BOKSÖRÜMÜZ TÜRKİYE ÜÇÜNCÜSÜ

  8-12 Ocak 2020 tarihleri arasında Erzurum'da düzenlenen şampiyonaya 42 ilden 214 sporcunun katıldı. İlimizi ve Kırıkkale GSİM Spor kulübünü temsilen katılan sporcumuz Kanber Ünsal 80 kg’da Türkiye 3.’sü olarak büyük bir başarıya imza attı.

  Haberi Oku

  SOSYAL MEDYADAN SOSYAL MEYDANA

  Gençlik ve Spor Bakanlığı, Gençlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü 81 ilde eşzamanlı olarak “Sosyal Medyadan Sosyal Meydana Projesini” hayata geçiriyor.

  Haberi Oku

  ÖZEL SPORCULARIMIZDAN BÜYÜK BAŞARI

  Antalya’nın Kemer İlçesinde 13-14 Ocak 2020 tarihlerinde, Türkiye Engelliler Spor Yardım ve Eğitim Vakfı (TESYEV) ve Türkiye Paralimpik Komitesi'nin sponsorluğunda Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu tarafından düzenlenen 3'üncü Yavuz Kocaömer 1'inci Bölge Masa Tenisi Şampiyonasında ilimizi temsilen katılan sporcularımız büyük bir başarıya imza attı.

  Haberi Oku

  KIŞ GELMEDEN GİDELİM

  Kırıkkale Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı Kırıkkale Gençlik Merkezince yerelde yürütülen "Kış Gelmeden Biz Gidelim" projesi kapsamında her ay ilçelerimizde ikamet eden yetim ve ihtiyaç sahibi öğrenciler için soğuk kış şartlarında yaşam kalitelerini artırmak amacıyla bot ve mont hediye edilmektedir. Ayrıca kişisel gelişimlerine katkı sağlamak için Gençlik Merkezleri bünyesinde akademi faaliyetleri ve kulüp çalışmaları aktif şekilde uygulanmaktadır.

  Haberi Oku

  ÖZEL SPORCULAR BOCCE LİGİ SONA ERDİ

  Türkiye Özel Sporcular İl Temsilciliği 2019 faaliyet programında yer alan Özel Sporcular Bocce Ligi 07.01.2019 tarihinde Kırıkkale Üniversitesinde bulunan Spor Salonunda oynana final maçlarının ardından yapılan ödül töreniyle son buldu.

  Haberi Oku

  GENÇLİK MERKEZLERİ 200 TEMSİLCİ GENÇLE SİNEMA ETKİNLİĞİNDE BULUŞTU

  Kırıkkale Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı Gençlik Merkezlerince gençlerin tarih bilincinin arttırılması ve vatan sevgisinin pekiştirilmesi amacıyla üniversite, yurt ve okullarda öğrenim gören gençlik merkezlerine üye 200 temsilci gencimize podium avm sinemasında vizyona giren Sarıkamış Harekâtının konu edildiği “Beyaz Hüzün” adlı film seyrettirildi.

  Haberi Oku

  ANADOLU YILDIZLAR LİGİNDE ÇEYREK FİNALDEYİZ

  27-29 Aralık 2019 tarihleri arasında Aksaray’da düzenlenen Anadolu Yıldızlar Liginde mücadele eden Kırıkkale İl Karması Hentbol takımı gruplardan çıkarak çeyrek finale yükseldi

  Haberi Oku

  ORYANTRİNG BİRİNCİ BAYRAK MÜSABAKALARI SONA ERDİ

  Oryantiring Federasyonu 2019 yılı faaliyet programında yer alan Oryantiring 1. Bayrak Yarışmaları 28.12.2019 tarihinde Celal Bayar Parkında 9 kulüpten 120 sporcunun katılımı ile gerçekleştirildi.

  Haberi Oku

  HOKEYCİLERİMİZ TÜRKİYE ŞAMPİYONU OLDU

  U16 Kızlar Türkiye Şampiyonasına katılan Kırıkkale GSİM Spor Kulübü oynamış olduğu 7 maçta 6 galibiyet ve 1 beraberlik alarak 19 puanla namağlup Türkiye Şampiyon oldu.

  Haberi Oku

  SPORCULARIMIZ SİNEMADA

  Kırıkkale Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı Yahşihan Gençlik Merkezince gençlerin sosyal, kültürel, sanatsal ve sportif faaliyetler çerçevesinde serbest zamanlarını ilgi, istek ve yetenekleri doğrultusunda değerlendirilmesinin sağlanması, gençlerin zararlı alışkanlıklardan korunması ve onların sportif gelişimlerine katkı sağlamak amacıyla gençlik merkezine üye 200 sporcu gencimiz Podium Avm sinemasında vizyona giren Cep Herkülü; Naim Süleymanoğlu adlı film ile buluşturuldu.

  Haberi Oku

  KIRIKKALE AVRUPA HALTER ŞAMPİYONASIN’DA REKOR KIRDI

  06-15 Aralık 2019 tarihleri arasında İsrail’in Eilat şehrinde düzenlenen Yıldızlar ve U15 Avrupa Halter Şampiyonasına 37 ülkeden 498 sporcu katılmaktadır. Milli takımımız 20 erkek, 20 kadın olmak üzere toplam 40 sporcu ile yarışmaya iştirak etmektedir.

  Haberi Oku

  Gençlik Hizmetleri Genel Müdürlüğünden Kırıkkale’ye Ödül

  2019 yılı Gençlik merkezleri ve Gençlik Liderleri gelişim, eğitim ve değerlendirme toplantısı Antalya’da gerçekleştirildi. 81 İl Gençlik Merkezleri liderleri ve Gençlik Merkezleri müdürlerinin katıldığı toplantıya Kırıkkale Gençlik Merkezinde görev yapan Gençlik Lideri İslam Selçuk Yıldız Gençlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından ‘’ Medeniyetimizin Keşfi Kudüs’’ çalışmaları kapsamında göstermiş olduğu başarılarından dolayı Gençlik Hizmetleri Genel Müdürü Sn. Emre Topoğlu tarafından ödüllendirildi.

  Haberi Oku

  SPORCULARIMIZ TÜRKİYE ŞAMPİYONU

  5 - 8 Aralık 2019 tarihleri arasında Ankara - Kahramankazan'da yapılan Türkiye Genç ve Büyük Erkekler Raffa Şampiyonasında ilimizi temsilen katılan Görkem Suluhan ve Haydar Karaçay Türkiye Şampiyonu oldu.

  Haberi Oku

  BEDENSEL ENGELLİLER MASATENİSİ TÜRKİYE ŞAMPİYONASINDA ERKEKLERDE TÜRKİYE ÜÇÜNCÜSÜ OLDUK

  30 Kasım- 01 Aralık 2019 tarihleri arasında Ankara’da düzenlenen Bedensel Engelliler Masatenisi Türkiye Şampiyonasında ilimizi temsilen katılan Kırıkkkale Altınayaklar Spor Kulübü erkekler kategorisinde Türkiye üçüncüsü oldu ve ferdi olarak 7. Klasmanda ilimizi temsilen katılan Adem Çetin Türkiye ikincisi oldu.

  Haberi Oku

  2019-2020 OKUL SPORLARI FİKSTÜRÜ BELLİ OLDU

  2019-2020 OKUL SPORLARI FİKSTÜRÜ BELLİ OLDU

  Haberi Oku

  SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ TURNUVASI SONA ERDİ

  Satranç İl Temsilciliğinin 2019 yılı faaliyet takviminde yer alan Küçükler, Yıldızlar Satranç İl Birinciliği Turnuvası 31 Kasım – 1 Aralık 2019 tarihleri arasında Çok Amaçlı Spor Salonununda düzenlendi.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER