GSB SPOR OKULLARI AÇILDI

  Çocukların ve gençlerin yaz aylarında vakitlerini daha verimli geçirebilmesi ve sporla tanışmalarını sağlamak amacıyla Kırıkkale Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünün koordinesinde düzenlenen 2023 yılı GSB Spor Okulları sporcular ve velilerin katılımı ile açıldı.

  Haberi Oku

  SPOR OLSUN PROJESİ TURNUVALARI TAMAMLANDİ

  Kırıkkale Valiliği himayelerinde Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile Kırıkkale Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu işbirliğiyle Futbol Şöleni ve sosyal faaliyetler düzenlemek amacıyla oluşturulan projede turnuva heyecanı.

  Haberi Oku

  SPOR OLSUN PROJESİ START VERDİ

  Kırıkkale Valiliği himayelerinde, Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yürütülen “Spor Olsun” Projesi tanıtım töreni büyük coşkuyla gerçekleştirildi.

  Haberi Oku

  MASA TENİSİ HAKEMLİK KURSU AÇILIYOR

  MASA TENİSİ HAKEMLİK KURSU AÇILIYOR.

  Haberi Oku

  EĞİTİM GÖREVLİSİ BAŞVURULARI BAŞLADI

  Bakanlığımız ile T.C. Milli Eğitim Bakanlığı arasında 1 Ekim 2022 tarinde "İlkokul 4. sınıf öğrencilerine düzenli fiziksel aktivite alışkanlığının kazandırılarak, fiziksel ve zihinsel kapasitelerinin geliştirilmesi, spor kültürünün oluşturulması ve spor aracılığıyla öğrencilerin sosyal hayata katılımlarının artırılması amacıyla"

  Haberi Oku

  14. GELENEKSEL DİNEK DAĞI YÜRÜYÜŞÜ

  Cumhuriyetimizin kuruluşunun 99. Yıl Dönümü münasebeti ile Dinek Dağı zirvesine 14. Geleneksel Cumhuriyet Yürüyüşü gerçekleştirildi.

  Haberi Oku

  "Spor Olsun" Projesi İşbirliğİ Protokolü İmza Töreni

  Kırıkkale Valiliği himayelerinde; Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu işbirliğiyle düzenlenen ‘Spor Olsun Projesi’nin İş Birliği Protokolü imzalandı

  Haberi Oku

  KIRIKKALE’DE BAŞVURU YAPAN TÜM ÖĞRENCİLER GSB ÇATISI ALTINDA

  GSB Yurtları öğrenci yerleştirme sonuçlarının ilk fazı açıklandı. Kırıkkale’de, GSB Yurtlarında kalmak için başvuran tüm üniversite öğrencilerinin yerleştirildiğini duyuran Bakan Kasapoğlu; “36 ülkenin nüfusundan daha

  Haberi Oku

  SPORCUMUZ AVRUPA ŞAMPİYONU

  Erzurum’da 10-21 Ağustos 2022 tarihleri arsında düzenlenen Üst Minikler Erkek ve Kadınlar Avrupa Boks Şampiyonasında Sporcumuz Edanur İlhan Avrupa Şampiyonu olarak büyük bir başarıya imza attı.

  Haberi Oku

  YILDIZ ERKEK VE KADINLAR TÜRKİYE BOKS ŞAMPİYONASI SONA ERDİ

  Kırıkkale Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünün ev sahipliği yaptığı Yıldız Erkekler ve Kadınlar Türkiye Ferdi Boks Şampiyonası tamamlandı.

  Haberi Oku

  TÜRKİYE BOKS ŞAMPİYONASI BAŞLADI

  24 Temmuz – 03 Ağustos 2022 tarihleri arasında 17 Ağustos Spor Salonu'nda geleceğin milli boksörlerinin altyapısını oluşturacak Yıldız Erkekler ve Kadınlar Türkiye Ferdi Boks Şampiyonası'nın açılış töreni başladı.

  Haberi Oku

  KESKİN İLÇESİ GSB OKULLARI BAŞLADI

  Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından her yıl 81 ilde düzenlenen GSB Spor Okulları ve GSB Engelsiz Spor Okulları Keskin İlçemizde başlıyor.

  Haberi Oku

  GSB SPOR OKULLARI AÇILDI

  GSB Yaz Spor Okulları ve GSB Engelsiz Spor Okulları’nın açılışı düzenlenen tören ile gerçekleştirildi.

  Haberi Oku

  KİCK BOKS TÜRKİYE ŞAMPİYONASI SONA ERDİ

  20-27 Haziran 2022 tarihleri arasında Kocaeli’nde düzenlenen Kick Boks Türkiye Şampiyonası sona erdi.

  Haberi Oku

  U16 Türkiye Atletizm Şampiyonası

  14-15 Haziran 2022 tarihlerinde Bursa'da düzenlenen U16 Türkiye Atletizm Şampiyonasına katılan ilimiz sporcuları 1 Altın, 1 Gümüş ve 1 Bronz olmak üzere 3 madalya aldılar.

  Haberi Oku

  YAZA MERHABA 2. SPOR ŞENLİĞİ

  Yaza Merhaba 2. Spor Şenliği ilimiz de start aldı. İlimiz Büyük şehir Parkında açılış töreni düzenlendi.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER