OKULLAR SPORLA DAHA DA GÜZEL PROJESİ LANSMANI YAPILDI

  Kırıkkale Valiliği himayelerinde Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile İl Milli Eğitim Müdürlüğü arasında imzalanan protokolle “Okullar Sporla Daha da Güzel” projesi lansmanı Şehit Mustafa Uğurelli Ortaokulunda yapıldı.

  Haberi Oku

  BİZİMLE ÇALIŞMAK İSTER MİSİNİZ?

  Bizimle çalışmak ister misiniz? Bakanlığımıza bağlı yurt, gençlik merkezi ve spor tesislerimizde eğitmen olarak çalışmak için Kırıkkale Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünün Duyurular kısmına bakın.

  Haberi Oku

  Bowling Genç Kız (A) Müsabakaları Sona Erdi

  2023 - 2024 Eğitim ve Öğretim Yılı Okul Sporları kapsamında Bowling Genç Kız (A) Kategorisi Müsabakaları Yenişehir Bowling Salonu’nda gerçekleştirildi.

  Haberi Oku

  YURTLARDA BARINAN ÖĞRENCİLER, SPORA YOĞUN İLGİ GÖSTERİYOR

  Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’ne bağlı Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu’nda barınan öğrenciler sportif faaliyetler kapsamında açılan kurslarda eğitimlere katılarak turnuva ve yarışmalara hazırlanıyorlar.

  Haberi Oku

  EĞİTİM GÖREVLİSİ BAŞVURULARI BAŞLIYOR

  İlimizde ihtiyaç olan Spor ve Gençlik alanlarında eğitim görevlisi alınacaktır. başvurular edu.gsb.gov.tr. adresinden yapılacaktır.

  Haberi Oku

  GSB SPOR OKULLARI AÇILDI

  Çocukların ve gençlerin yaz aylarında vakitlerini daha verimli geçirebilmesi ve sporla tanışmalarını sağlamak amacıyla Kırıkkale Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünün koordinesinde düzenlenen 2023 yılı GSB Spor Okulları sporcular ve velilerin katılımı ile açıldı.

  Haberi Oku

  SPOR OLSUN PROJESİ TURNUVALARI TAMAMLANDİ

  Kırıkkale Valiliği himayelerinde Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile Kırıkkale Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu işbirliğiyle Futbol Şöleni ve sosyal faaliyetler düzenlemek amacıyla oluşturulan projede turnuva heyecanı.

  Haberi Oku

  SPOR OLSUN PROJESİ START VERDİ

  Kırıkkale Valiliği himayelerinde, Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yürütülen “Spor Olsun” Projesi tanıtım töreni büyük coşkuyla gerçekleştirildi.

  Haberi Oku

  MASA TENİSİ HAKEMLİK KURSU AÇILIYOR

  MASA TENİSİ HAKEMLİK KURSU AÇILIYOR.

  Haberi Oku

  EĞİTİM GÖREVLİSİ BAŞVURULARI BAŞLADI

  Bakanlığımız ile T.C. Milli Eğitim Bakanlığı arasında 1 Ekim 2022 tarinde "İlkokul 4. sınıf öğrencilerine düzenli fiziksel aktivite alışkanlığının kazandırılarak, fiziksel ve zihinsel kapasitelerinin geliştirilmesi, spor kültürünün oluşturulması ve spor aracılığıyla öğrencilerin sosyal hayata katılımlarının artırılması amacıyla"

  Haberi Oku

  14. GELENEKSEL DİNEK DAĞI YÜRÜYÜŞÜ

  Cumhuriyetimizin kuruluşunun 99. Yıl Dönümü münasebeti ile Dinek Dağı zirvesine 14. Geleneksel Cumhuriyet Yürüyüşü gerçekleştirildi.

  Haberi Oku

  "Spor Olsun" Projesi İşbirliğİ Protokolü İmza Töreni

  Kırıkkale Valiliği himayelerinde; Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu işbirliğiyle düzenlenen ‘Spor Olsun Projesi’nin İş Birliği Protokolü imzalandı

  Haberi Oku

  KIRIKKALE’DE BAŞVURU YAPAN TÜM ÖĞRENCİLER GSB ÇATISI ALTINDA

  GSB Yurtları öğrenci yerleştirme sonuçlarının ilk fazı açıklandı. Kırıkkale’de, GSB Yurtlarında kalmak için başvuran tüm üniversite öğrencilerinin yerleştirildiğini duyuran Bakan Kasapoğlu; “36 ülkenin nüfusundan daha

  Haberi Oku

  SPORCUMUZ AVRUPA ŞAMPİYONU

  Erzurum’da 10-21 Ağustos 2022 tarihleri arsında düzenlenen Üst Minikler Erkek ve Kadınlar Avrupa Boks Şampiyonasında Sporcumuz Edanur İlhan Avrupa Şampiyonu olarak büyük bir başarıya imza attı.

  Haberi Oku

  YILDIZ ERKEK VE KADINLAR TÜRKİYE BOKS ŞAMPİYONASI SONA ERDİ

  Kırıkkale Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünün ev sahipliği yaptığı Yıldız Erkekler ve Kadınlar Türkiye Ferdi Boks Şampiyonası tamamlandı.

  Haberi Oku

  TÜRKİYE BOKS ŞAMPİYONASI BAŞLADI

  24 Temmuz – 03 Ağustos 2022 tarihleri arasında 17 Ağustos Spor Salonu'nda geleceğin milli boksörlerinin altyapısını oluşturacak Yıldız Erkekler ve Kadınlar Türkiye Ferdi Boks Şampiyonası'nın açılış töreni başladı.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER