Yahşihan Gençlik Merkezi gönüllü gençleri ve gençlik liderleri,  Kırıkkale Şehit Aileleri ve Gaziler Derneği’ni ziyaret etti.

Kırıkkale Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı Yahşihan Gençlik Merkezi, farkındalık yaratan anlamlı faaliyetlerine devam ediyor. Bu kapsamda gerçekleştirilen etkinlikler kapsamında Yahşihan Gençlik Merkezinin gönüllü gençleri ve gençlik liderleri, şehit aileleri ve gazilerimizi hatırlamak, hatırlarını sormak ve her zaman yanlarında olduklarını göstermek amacı ile Kırıkkale Şehit Aileleri ve Gaziler Derneği’ni ziyaret etti. Ziyaret sırasında gönüllü gençler şehit aileleri ile ebru çalışması yaptı.

Yahşihan Gençlik Merkezi Gençlik Lideri Dursun ÖZER "Bugün burada şehit ailelerimizle beraber onlara daha faydalı olabilmek için sosyal hayatlarını geliştirebilmek için Yahşihan Gençlik Merkezimize üye gençlerimiz ile ebru etkinliği düzenledik. Ebru etkinliğimize güzel bir katılım sağlandı. Ebru Sanatı Öğretmeni Cemile ÜNER ile birlikte farklı farklı objeler üzerinde, çeşitli ebru tekniklerini göstererek ebru çalışması gerçekleştirdik. Şehit ailelerimizin acılarını dindiremeyiz ama bir nebze içlerine serinlik verirsek bizler için mutlu bir şey olacak. Gayet mutlu oldular onların mutlulukları da bizi mutlu etmiş oldu. Yaptığımız bu ziyaretle bize şehitlerden bir emanet olarak kalan bütün şehit ailelerimizin yanlarında olduğumuzu gösterdik" ifadelerine yer verdi.