2021- 2022 Sezonu U16 Kızlar – Erkekler Salon Hokeyi Türkiye Şampiyonası Sona Erdi.
22 – 24 Mart 2022 tarihleri arasında Kırıkkale’de oynanan Türkiye Şampiyonası’nda erkekler kategorisinde Suruç Belediyesi, kızlar kategorisinde ise Kırıkkale Gençlik ve Spor Kulübü şampiyon oldu. Yenimahalle Şehit Ramazan Akçadağ Spor Salonunda gerçekleşen müsabakalar çekişmeli maçlara sahne oldu. Müsabakalar sonunda ilk 3 sırayı alan takımlara ua ve madalyaları törenle takdim edildi. 
 
U16 Erkekler Salon Hokeyi Türkiye Şampiyonu olan Suruç Belediyesi Spor Kulübü’nün kupa ve madalyalarını Hokey Federasyonu Başkanvekili Bayram Yüksel verirken kızlarda şampiyon olan Kırıkkale Gençlik ve Spor Kulübüne kupasını Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Aziz Sinan Alp verdi. 
Erkeklerde Simya Eğitim Kurumları ikinci, Kartepe Spor Kulübü üçüncü ve Alanya ASP dördüncü oldu.
Kadınlar kategorisinde 
U16 Kızlar Salon Hokeyi Türkiye Şampiyonu olan Kırıkkale Gençlik ve Spor Kulübünün ardından Kardeşler İnşaat Muğla Ege Yıldızları Spor Kulübü ikinci, Suruç Belediyesi Spor Kulübü üçüncü ve Bolu Gençlik Merkezi Spor Kulübü dördüncü sırada tamamladı. 

Bireysel Ödüller kapsamında Kırıkkale'li sporcumuz Sıla Erkoç 
U16 Kızlar kategorisinde gol kraliçesi unvanının sahibi olurken bir diğer sporcumuz Kırıkkale GSK kalecisi Zeynep Rüveyda Duruakan’a en iyi kaleci ödülünü aldı.
Kızlarda Esma Hüsne İdik isimli sporcumuz da en iyi oyuncu ödülünü kazandı. Kırıkkale Gençlik ve Spor İl Müdürü Aziz Sinan Alp Salon Hokeyi Müsabakalarına Kırıkkale olarak ev sahipliği yaptıklarını ve bu turnuvanın da başarılı bir şekilde sonuçlandığını söyledi. Kupa ve madalya kazanan tüm sporcuları tebrik eden İl Müdürümüz finaller de başarılar diledi.